0 312 397 81 62

kemipaz@kemipaz.com.tr

Hakkımızda

Zinga

ZINGA®  tek birleşenli film galvanizleme sistemi olup kuru filmde %96 üzeri çinko tozu içermektedir. Aslen metalik bir kaplama olup boya değildir. Kullanılan çinkonun saflığı o kadar yüksektir ki herhangi bir toksik madde içermez.

 

KEMİPAZ olarak dünyanın en önemli ve büyük firmalarının Bölge bayisi olarak firmanıza hizmet etmenin haklı gururunu yaşamaktayız. 2017 yılı itibariyle bu firmalar içerisine ZINGA® markasının da eklediğini bilginize sunarız. Senegal Bayındırlık Bakanlığı’nın yaptırmakta olduğu köprülerin onaylı uygulamacısı olarak Zinga ile tanışan Kemipaz, yapılan bayilik anlaşması ile 2017 yılında Zinga’nın İç Anadolu Bölge Ana Bayisi olarak önemli miktarda ZINGA® Soğuk Galvaniz Kaplama malzemesini siz değerli müşterilerimizin acil ihtiyaçları doğrultusunda stoklarımıza çekmiş bulunmaktayız. Firmamız teknik servis departmanında bulunan SSPC sertifikalı uzman kadro ve tecrübeli uygulamacılarımız ile Zinga sisteminin tasarlanması ve uygulanması sırasında ilgili projeye hizmet vermekteyiz.”

Kısaca Kemipaz

Şirketimiz 1982 yılında kurulmuştur. Pazarlama, dağıtım, lojistik, uygulama, teknik destek alanları ve uzman personelleri ile bu sorumluluğu sürdürmektedir.

 

Her biri dünya devi olan bayiliğini üstlenmiş olduğumuz firmaların, sürekli gelişen teknolojileri ve yenilikleri ile sanayicilerimize kalite  konusunda yarattığı işbirliği ortamını sunmak ana hedefimizdir.

 

Bu amaç doğrultusunda, müşterilerimizin istek ve beklentileri şirketimizin ilerlemesi ve gelişmesi açısından bizlere rehber niteliği taşıdığından, dünyanın lider kuruluşları ile sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.

 

MİSYONUMUZ

KEMİPAZ etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin teknik kadrosu ve kaliteli ekipmanları ile kusursuz hizmeti birleştiren firmamız, müşteri beklentilerini doğru algılayarak, analitik çözüm sunmayı, iletişim ve teknoloji bileşenlerini, müşterilerimiz için bir araya getirmeyi, müşterilerimizin beklentilerine en hızlı şekilde ve istediği kalitede cevap vermeyi, müşterinin algıladığı hizmetin değeri ile fiyatı arasında ekonomik ilişki kurarak müşterinin firmamız için değerini büyütmeyi hedefler.

 

VİZYONUMUZ

KEMİPAZ  müşteri odaklılık, güvenilirlik, tarafsızlık, sorumluluk, ulaşılabilirlik ve özveri prensipleri ile yola çıkan firmamız, tüm müşterilerimize yeni teknolojileri sunarak proje, imalat ve mühendislik hizmetleri vermeyi, bireysel ve kurumsal gelişimi desteklemeyi ve sektöründe aranan bir isim olmayı kendine ilke edinmiştir.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Toplum ve çevreye saygılı olarak çalışmak. İnsan ve çevre güvenliğine önem vererek bu bilinci korumak.

Yasal şartlara ve yönetmeliklere uyarak, İş sağlığı ve güvenliği sisteminin etkinliğini, sürekli iyileştirerek örnek bir kuruluş olmak.

Müşterilerimize ihtiyaçlarını karşılayacak, çağdaş teknolojik üretim ve modernizasyonuyla yüksek standartlı ve kaliteli üretim yaparak verimliliğimizi ve rekabet gücümüzü artırmak.

Tüm çalışanlarımız ve tedarikçilerimizin sürekli gelişimini sağlamak ve kalite bilincini en üst düzeyde tutmak.

Kemipaz ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

ZİNGA VE KEMİPAZ

Senegal Bayındırlık Bakanlığı’nın yaptırmak olduğu köprülerin onaylı uygulamacısı olarak Zinga ile tanışan Kemipaz, 2017 yılında Zinga’nın İç Anadolu Bölge Bayisi olmuştur.

Teknik servis departmanında bulunan SSPC sertifikalı uzman kadro ile Zinga sisteminin tasarlanması ve uygulanması sırasında ilgili projeye hizmet vermektedirler.

İLETİŞİM

0 312 397 81 62

0 312 397 81 63

kemipaz@kemipaz.com.tr

İstanbul Yolu 5. Km. Macun Mahallesi Serpmeleri

147/8 Macunköy - Yenimahalle / ANKARA